Hakkımızda

Biz Kimiz ?

BAKAN Ortak İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği  Kanunu’nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla 2014 yılında Furkan BAKAN tarafından kurulmuştur.

BAKAN Ortak İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti; iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri  “İş Güvenliği ve İş Sağlığı”  mevzuatını uyulması gereken bir mecburiyetten ziyade, çalışanların güvenliğini ve sağlığını destekleyen, verimi ve kaliteyi artıran bir araç olarak görmesi gerektiğine inanmakta ve hizmetlerini bu bilincin verdiği sorumluluk anlayışı ile yapmaktadırlar.
 BAKAN Ortak İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti;

– İş sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli ve uzman kadrosu,

– Danışmanlık hizmeti verilen yüzlerce müşteriden kazanılan bilgi birikimi,

((- ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması,))

– Kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikasıyla sunması ile sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisidir.

Bize Ulaşın!

Uzmanlık alanlarımızda size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Politikalarımız

Kalite Politikamız

BAKAN İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti için; müşteri memnuniyeti odaklı “kalite bilinci” şirket kültürünün temelidir..

Misyonumuz

Müşterilerimizin “iş sağlığı ve güvenli” konusundaki ihtiyaçlarına güçlü bir çözüm ortağı olmak ve Türkiye’nin geleceği için; Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için, toplumda bu yönde bir iş bilincinin ve kültürünün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

BAKAN OSGB olarak Vizyonumuz; “İş Sağlığı ve Güvenliği” alanındaki hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen şirketlerden birisi olmaktır.

Değerlerimiz

– Dürüstlük,Güvenilirlik,Müşteri Memnuniyeti, Takım Çalışması, Uzmanlık, Sorumluluk Bilinci,Yenilikçilik, Sürekli Gelişim.

Hizmet Alanlarımız

İş Güvenliği

100%
İşyeri Hekimliği
100%
İş Sağlığı
100%

Ekibimiz

M.Furkan BAKAN
Dr. Halit BAKAN

İbrahim İŞMAN
Gamze TEMERKAN