BAKAN OSGB "Güvenliğiniz Emin Ellerde..."  

0 362 532 08 00
0 533 923 29 11

info@bakanosgb.com

HACINABİ MAH. TÜTÜN MAĞZALARI 1.SK NO:1 KAT.1 Bafra/SAMSUN

Amasya OSGB

Amasya OSGB

  6331 sayılı iş kanununun yürürlüğe girmesi ile birlikte işverenler, işyerlerinde iş kazaları ve meslek hastalıkları ile mücade etmek zorunda bırakılmışlardır. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemleri almakla yükümlüdürler.

Risk analizi yaptırmayan işyerlerine ciddi cezai müeyyideler uygulanmaktadır. Öyle ki risk analizi yaptırmayan bir işyerine her ay için 4851 TL para cezası uygulanmaktadır. Üstelik bu ceza sadece denetimin yapıldığı ay için geçerli olmayıp geçmiş dönemleri de içine alır. Bu da işverenler için çok ciddi rakamlarda ceza ödemek zorunda bırakır.

6331 sayılı iş güvenliği kanunununda risk değerlendirme analizinin tanımı, “İşyerlerinde var olan ya da dışarıdan gelebilecek olası tehlikelerin belirlenmesi, tehlike meydana gelmeden gerekli bütün tedbirlerinin alınması amacıyla yapılması gerekli çalışmalar” olarak geçmektedir.

Özel Bakan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Şirketi olarak Samsun iş güvenliğinin ardından şimdi de Amasya iş sağlığı ve Amasya iş güvenliği konularında Amasya OSGB ihtiyaçlarını karşılamak adına Amasyalı işverenlerin de hizmetine başlamış bulunmaktayız.

Bakan OSGB olarak konusunda uzman kadromuz ile işyerinizin risk değerlendirme analizini yapıyoruz. İşyerinizde tehlike arz eden durumlara müdahale ederek gerekli önlemlerin alınması hususunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı alınması gereken önlemler, acil eylem planları oluşturarak rapor haline getiriyoruz. Gerekli takipleri ve düzenlemeleri sizin adınıza Özel Bakan OSGB olarak biz yapıyoruz.

Size bir telefon kadar yakınız!

İrtibat Numaralarımız: 0362 532 0800 - 0533 923 2911