BAKAN OSGB "Güvenliğiniz Emin Ellerde..."  

0 362 532 08 00
0 533 923 29 11

info@bakanosgb.com

HACINABİ MAH. TÜTÜN MAĞZALARI 1.SK NO:1 KAT.1 Bafra/SAMSUN

Atakum OSGB

Atakum OSGB

 İşyeri hekimi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından ihtiyaç duyulan belgelere sahip, işyerlerinde iş sağlığı ve iş güvenliği görevini yerine getiren doktorlara verilen ortak addır.

Her doktor işyeri hekimi değildir. İşyeri hekimi olabilmek için ÇSGB tarafından düzenlenen işyeri hekimliği sınavından 100 üzerinden en az 70 puan alarak işyeri hekimi sertifikasına sahip olmak gerekir.

Merkezi Samsun Bafra'da bulunan Özel Bakan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, Atakum OSGB olarak Atakum iş sağlığı hizmeti ile Atakum'da da faaliyet göstermektedir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın yönetmeliğinde belirttiği Atakum iş güvenliği ve sağlık merkezi, Atakumlu işverenlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermektedir.

Samsun iş sağlığı ve Samsun iş güvenliği denilince akla gelen ilk şirket olan Bakan Samsun OSGB bünyesinde bulunan uzman doktorları ile işyeri hekimliği hizmetini vermekten mutluluk duyar.

İşyeri Hekimlerimizin Başlıca Görevleri Şu Şekildedir.

- İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği konularında işverenleri ve çalışanları bilgilendirmek.

- Çalışanları iş kazalarına karşı alınacak önlemler hakkında bilgi vermek.

- Çalışanların yaptığı işlerin gereği karşı karşıya kalabileceği olası meslek hastalıkları konusunda eğitim vermek. Alınması gereken önlemler hususunda bilgi vermek. Oluşabilecek sağlık riskleri hakkında çalışanları bilinçlendirmek.

- Belirli periyotlar halinde işyerinde çalışan bütün personeli muayene etmek. Gerek görülmesi durumunda tetkikler yapmak.

- Ortak kullanım alanlarının hijyen kuralları çerçevesinde daima temiz olması konusunda yetkilileri organize etmek. Oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçmek.