BAKAN OSGB "Güvenliğiniz Emin Ellerde..."  

0 362 532 08 00
0 533 923 29 11

info@bakanosgb.com

HACINABİ MAH. TÜTÜN MAĞZALARI 1.SK NO:1 KAT.1 Bafra/SAMSUN

İlkadım OSGB

İlkadım OSGB

Özel Bakan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, Samsun OSGB şirketleri arasında önde gelen firmalardan birisidir. Şirketimiz, Samsun iş sağlığı ve Samsun iş güvenliği hizmeti alan işverenler tarafından en çok tercih edilen firmalardan olmanın bilinci ile 2014 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir.

Samsun, Bafra, Atakum, Yakakent, Havza, Gerze, İlkadım iş güvenliği sektöründe öncü, herkes tarafından tanınan bir firmadır. Şimdi de Sinop, Amasya ve Ordu başta olmak üzere komşu illerde de hizmete başlamıştır.

Her zaman kaliteyi uygun fiyatlarla birleştiren Özel Bakan OSGB, ekip ruhunu benimsemiş, her biri alanında uzman kadrosu ile uyum içerisinde çalışmalarına devam etmektedir.

Samsun ve çevresinde Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi alanındaki çalışmaları ile yüzlerce mutlu müşteri portföyüne sahiptir. Özel Bakan İlkadım OSGB olarak iş sağlığı ve iş güvenliği kapsamında kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

- İlk yardım eğitimi

- Hijyen belgesi/sertifikası eğitimi

- Yangın eğitimi, Yangın güvenliği

- Acil durum planı hazırlama

- İşyeri ortak ölçümleri

- İş güvenliği

- İş sağlığı

- İşyeri hekimliği

- Yüksekte çalışma eğitimi

- Patlamadan korunma eğitimi

- Risk değerlendirme analizi

Her işverenin yerine getirmesi gereken bütün bu uygulamaları Bakan İlkadım OSGB olarak sizin yerinize en uygun fiyatlarla biz yapıyoruz. İlkadım iş sağlığı ve iş güvenliği sektöründe gerekli donanıma sahibiz.