BAKAN OSGB "Güvenliğiniz Emin Ellerde..."  

0 362 532 08 00
0 533 923 29 11

info@bakanosgb.com

HACINABİ MAH. TÜTÜN MAĞZALARI 1.SK NO:1 KAT.1 Bafra/SAMSUN

Ordu OSGB

Ordu OSGB

2014 yılında Faruk BAKAN tarafından Samsun Bafra'da kurulan Özel Bakan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile Ordu iş sağlığı ve Ordu iş güvenliği konularında ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Ordu OSGB firmaları arasına katılmıştır.

6331 sayılı kanun uyarınca iş sağlığı ve iş güvenliği hizmeti veren kurumlarda uzmanlık yetkisine sahip olmayan kişiler çalıştırılamaz.

Şirketimizde çalışan bütün iş güvenliği uzmanları, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen "İş Güvenliği Uzmanlığı" sertifikasına sahiptir.

Bakan OSGB iş güvenliği uzmanları, her biri alanında deneyimli, yüzlerce projeye başarı ile imza atmış personellerden seçilmiştir.

Ordu iş güvenliği uzmanlarımız, çalıştığımız işyerlerini belirli aralıklarla ziyaret eder, gelişmeleri yakından takip ederler.

İşyerlerindeki yapmış oldukları bütün çalışmaları kayıt altına alır.

Yasal mevzuat gereği işyerleri tarafından yapılması gerekenleri yapar, alınması gereken eğitimleri organize ederler. (Dönemsel ve yıllık çalışma planı, çalışanların alması gereken eğitimler, risk değerlendirme analizi, acil durum planı vb.)

İşyerine ait bütün bilgileri bilgisayar ortamında tutar. Meslekte kullanılan profesyonel yazılım programları kullanırlar.

Özel Bakan OSGB iş güvenliği uzmanları, işverenin ekonomik ve ticari bilgilerini, meslek sırlarının gizli kalması hususunda hassastır. İşverenin ve işyerine ait bilgiler kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Ordu OSGB Uzmanlarımız, 6331 sayılı iş güvenliği kanunu uyarınca yerine getirilmesi gerekenler noktasında hizmet ettikleri işverene karşı sorumludur. İş güvenliği ve iş sağlığı hizmetinin eksiksiz olarak yürütülmesinden sorumludurlar. Aksaklıkları işveren adına giderilmesi konusunda yetkilendirilirler.

İş sağlığı ve İş güvenliği hizmetini işin profesyonellerinden alın. Bakan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'ni tercih edin.