BAKAN OSGB "Güvenliğiniz Emin Ellerde..."  

0 362 532 08 00
0 533 923 29 11

info@bakanosgb.com

HACINABİ MAH. TÜTÜN MAĞZALARI 1.SK NO:1 KAT.1 Bafra/SAMSUN

Samsun OSGB

Samsun OSGB

20.06.2012 tarihinde yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamınca işverenler, işyerlerinde tehlike sınıfına göre iş güvenliği uzmanı bulundurma zorunluluğu getirilmiştir.

Özel Bakan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak Samsun OSBG denilince ilk akla gelen şirket olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Şirketimiz, 2014 yılından itibaren Samsun iş sağlığı ve iş güvenliği başta olmak üzere daha birçok alanda Samsun bölgesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Gün geçtikçe büyüyen Bakan OSBG, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği  kapsamında yetkilendirilmiş, Samsun iş güvenliği firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Samsun Özel Bakan OSBG, en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.Samsun’da iş sağlığı ve iş güvenliğinin yanı sıra ilk yardım eğitimi, hijyen eğitimi, acil durum planı, işyeri ortam ölçümleri, yangın eğitimi, işyeri hekimliği, patlamadan korunma, yüksekte çalışma eğitimi, risk değerlendirme analizi, sağlık ve güvenlik planı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibidir. En kaliteli hizmete en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizimle iletişime geçmeden kararınızı vermeyin.

Samsun’da faaliyet gösteren, Özel Bakan İş Sağlığı ve Güvenliği tarafından hizmet alan işyerleri ile görüşmeden iş güvenliği ve iş sağlığı hizmeti almayın! Farkı kendiniz görün.

BAKAN Ortak İş Sağlığı ve iŞ Güvenliği

Adres: HACINABİ MAHALLESİ TÜTÜN MAĞZALARI 1.SOKAK KAT:1 NO:1 Bafra/SAMSUN

Telefon: 0 362 532 08 00 - 0 533 923 29 11